بررسی ویژگی های بهترین لوازم اوپرایزور و کاربراتور لیفتراک سپاهان گازی

بهترین لوازم اوپرایزور و کاربراتور لیفتراک سپاهان گازی

یکی از معروف ترین شرکت های تولید کننده لیفتراک، شرکت سپاهان می باشد. این شرکت با کیفیت ترین و بهترین لوازم اوپرایزور و کاربراتور لیفتراک سپاهان گازی را تولید کرده و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. امروزه افراد به دنبال خرید نمونه های اصلی و با کیفیت این قطعات هستند و هرگز نمونه های تقلبی را برای خرید انتخاب نمی کنند. یکی از بهترین برند های اوپرایزور و کاربراتور های مورد استفاده در لیفتراک ها، توسط برند سپاهان تولید شده و روانه بازار مصرف می شوند. این قطعات لیفتراک سپاهان به عنوان مهم ترین بخش سیستم سوخت رسانی در لیفتراک ها شناخته شده اند. وظیفه این قطعات تنها رساندن سوخت به موتور نیست بلکه این قطعات نسبت مناسبی از هوا و سوخت را ترکیب کرده و در اختیار موتور قرار می دهد.

وظایف بهترین لوازم اوپرایزور و کاربراتور لیفتراک سپاهان گازی

بهترین لوازم اوپرایزور و کاربراتور لیفتراک سپاهان گازی از مواد اولیه بسیار با کیفیتی ساخته شده اند تا بتوانند عملکرد مناسبی در سوخت رسانی به موتور لیفتراک داشته باشند. این محصولات باید دارای طول عمر مناسبی باشند تا بتوانند وظایف خود را به درستی انجام دهند. برای بررسی وظایف این قطعات در لیفتراک ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مخلوط مناسبی از هوا و سوخت را تهیه کرده و در اختیار موتور قرار دهند.
 • کاهش مصرف سوخت موتور
 • کمک به تولید قدرت حداکثری برای موتور
 • منظم کرد عملکرد موتور با دور کند
 • روشن شدن موتور در شرایط آب و هوایی مختلف
 • این قطعات باید سرعت عمل بالایی در سوخت رسانی داشته باشند.

آشنایی با انواع کاربراتور های لیفتراک

کاربراتور های مختلفی برای لیفتراک ها تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند، با گسترش علم این قطعات نیز پیشرفته تر شده و از تنوع زیادی برخوردار هستند. تنوع کاربراتور ها بسیار بالا می باشد که مهم ترین آن ها عبارتند از:

 • کاربراتور با ونتوری ثابت
 • کاربراتور با ونتوری متغیر
 • کاربراتور های یک دهانه
 • کاربراتور های دو دهانه
 • کاربراتور چهار دهانه
 • کاربراتور های صعودی
 • کاربراتور نزولی
 • کاربراتور افقی

آشنایی با بهترین اوپرایزور و کاربراتور لیفتراک

بهترین اوپرایزور و کاربراتور لیفتراک

نمونه کاربراتور لیفتراک

لیفتراک ها یکی از ماشین های مورد استفاده برای حمل بار به شمار می آیند که در انواع مختلفی تولید می شوند. یکی از معروف ترین نمونه این نوع لیفتراک ها، نوع گازی می باشد که این نمونه از لیفتراک ها با استفاده از گاز پروپان کار می کنند. این گاز زمانی که به موتور می رسد از حالت مایع به شکل گاز تبدیل می شود و با یک جرقه فندک به سرعت آتش می گیرد. امروزه شرکت های زیادی در سراسر کشور به تولید این قطعات مشغول هستند اما یکی از بهترین شرکت های تولید کننده، شرکت سپاهان می باشد. این شرکت یکی از شرکت های پیشگام درتولید قطعات لیفتراک می باشد که محصولات خود را با جدید ترین روش های موجود تولید می کند. همچنین از پیشرفته ترین ماشین آلات برای تولید محصولات خود استفاده کرده و تمامی استاندارد های لازم را رعایت می کند. بهترین لوازم اوپرایزور و کاربراتور لیفتراک سپاهان گازی نمونه هایی هستند که کاملا اصل باشند و با نوع لیفتراک مورد نظر شما مطابقت داشته باشند

راهنمای خرید لوازم لیفتراک سپاهان

چنان چه قصد خرید بهترین لوازم اوپرایزور و کاربراتور لیفتراک سپاهان گازی را دارید، حتما به این نکته توجه داشته باشید که محصول انتخابی شما توسط برند اصلی ساخته شده باشد. این لوازم باید از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشند و حتما توسط شرکت سپاهان ساخته شده باشند. از طرفی در هنگام خرید باید دقت داشته باشید که کالای مورد نظر شما دارای کارت گارانتی باشد. برای خرید این محصولات باید کارت گارانتی محصول را دریافت نموده و آن را فعال کنید.علاوه بر موارد گفته شده باید در نظر داشته باشید که بسته بندی آن نیز سالم و با کیفیت باشد.

لیفتراک سپاهان

نمونه لیفتراک سپاهان

برای خرید این نوع محصولات از دو طریق مختلف حضوری و آنلاین می توانید اقدام نمایید. برای خرید حضوری بهتر است که به نمایندگی های فروش شرکت سپاهان مراجعه نمایید و در شرایطی که می خواهید از طریق آنلاین خرید نمایید، می توانید به سایت این شرکت مراجعه کنید. با خرید آنلاین به راحتی می توانید با انواع محصولات شرکت سپاهان آشنا شوید و از مشاوره پشتیبان آنلاین نیز بهره مند می شوید. پس از انتخاب محصول مورد نظر خود، به راحتی می توانید کالا های مربوطه را سفارش دهید. این شرکت محصولات مورد نظر شما را در کم ترین زمان ممکن برایتان ارسال می کنند.

کلام آخر

یکی از مهم ترین بخش لیفتراک ها کاربراتور و اوپرایزور آن ها می باشد. این قطعات به عنوان عنصر اصلی در سوخت رسانی موتور لیفتراک ها معرفی شده اند و یک بخش اساسی موتور لیفتراک به شمار می روند. یکی از بهترین برند های تولید کننده این نوع قطعات، برند سپاهان می باشد که از مواد اولیه بسیار با کیفیت و مقاومی ساخته شده اند. برای خرید بهترین اوپرایزور و کاربراتور لیفتراک سپاهان گازی، بهتر است که به نمایندگی های فروش و یا سایت این شرکت مراجعه نمایید تا قطعاتی با کیفیت و اصل خریداری نمایید که از دوام بالایی برخوردار هستند.

سوالات متداول در مورد ویژگی های بهترین لوازم اوپرایزور و کاربراتور لیفتراک سپاهان گازی

 1. یکی از بهترین برند اوپرایزور و کاربراتور لیفتراک ها را معرفی کنید؟
  یکی از بهترین نمونه های این قطعات توسط برند سپاهان تولید می شوند.
 2. قطعات تولید شده توسط برند سپاهان چه ویژگی هایی دارد؟
  از مواد اولیه بسیار با کیفیتی ساخته شده اند و همگی دارای گارانتی هستند. برای تولید آن ها از ماشین آلات و روش های پیشرفته ای استفاده شده است و مطابق با آخرین استاندارد ها ساخته شده اند.
 3. وظایف اوپرایزور و کاربراتور لیفتراک چیست؟
  مهم ترین وظیفه این قطعات سوخت رسانی مناسب به موتور لیفتراک می باشد. این قطعات نسبت مناسبی از هوا و سوخت را تهیه کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار موتور قرار می دهند.

دیدگاه ها (0)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09354244366