تماس با ما

شرکت تامین دنیای هوشمند سپاهان بزرگترین وارد کننده قطعات لیفتراک سپاهانی و تامین کننده قطعات لیفتراک کوماتسو و تویوتا و غیره با تکیه بر تجربه چندین ساله در زمینه لیفتراک و همچنین اگاهی از نیاز تولید کنندگان ایرانی به جابجایی و حمل محصولات خود پس از انجام بررسی های همه جانبه در خصوص شرکت های تولید کننده قطعات لیفتراک در کشور های صاحب علم و تکنولوژی، در حال حاضر قادر به تهیه کالا از بهترین شرکت های تولید کننده قطعات لیفتراک هستیم.

شرکت تامین دنیای هوشمند سپاهان وارد کننده قطعات لیفتراک سپاهان کوماتسو تویوتا و غیره چشم انداز سازمان به شرح زیر است.

شعار اصلی و هدف غایی شرکت، تامین تخصصی و پشتیبانی فنی کالا در کوتاهترین زمان تحویل و با مناسب ترین قیمت محصول می باشد. در نهایت با تلاش مداوم در ارائه با کیفیت سرویس ها و خدمات، تبدیل شدن به تولید کننده لیفتراک های سپاهان مهم ترین هدف ماست.

قطعات لیفتراک / لیفتراک سپاهان /لوازم یدکی سپاهان

در این زمینه بیانیه ماموریت شرکت تامین دنیای هوشمند سپاهان به شرح زیر است.شرکت تامین دنیا, وارد کننده قطعات یدکی لیفتراک سپاهان با ایجاد ارتباط با بزرگترین و صاحب نام ترین شرکت های جهانی توانسته است

نقش بزرگی را به ,عنوان وارد کننده در صنعت خودروسازی ایفا کند. شایستگی ممتاز ما نسبت به رقیبان رضایت کامل مشتریان ازکیفیت محصولات ماست و برای این امر تلاش بسیاری صورت گرفته است.تلاش ما بر این است که با شرکت های معتبر داخلی شروع به همکاری کنیم و پایین ترین قیمت ممکن , بهترین حق انتخاب و حداکثر کارایی را ارئه دهیم تا به عنوان بزرگترین شرکت وارد کننده لوازم یدکی لیفتراک معرفی شویم.

آدرس شرکت

تهران- کیلومتر ۲۰ جاده مخصوص- جنب پلهای شهید ارغوانی- مجتمع تجاری اداری ایرانیان- طبقه سوم- واحد ۳۲۱

راه های ارتباط با ما

شماره فکس: 46881659-021

کانال تلگرام قطعات: t.me/tdhparts

اینستاگرام: tdhparts

اسکایپ: tdh.part

 ایمیل: info@tdhpart.com


[/vc_row_inner]

با ما در تماس باشید

09354244366