درباره ما

مدیران شرکت بازرگانی تأمین دنیای هوشمند سپاهان فعالیت خود را در زمینه واردات, بازاریابی و توزیع قطعات یدکی لیفتراک های گازی و دیزل سپاهان (CLARK) آغاز نمودند و طی سالیان دراز با کسب تجارب زیاد در عرصه های واردات و توزیع, و با استفاده از کادر قوی خود موفق شدند یکی از معتبرترین شبکه های توزیع قطعات یدکی لیفتراک را در ایران راه اندازی نمایند.

توزیع بیش از 1000 قطعه یدکی لیفتراک و با کیفیتی در حد استاندارهای اروپایی از جمله افتخارات این مجموعه می باشد. واردات و شناساندن تعداد زیادی برند در بازار ایران که هم اکنون هم متعلق به برندهای مطرح می باشند از افتخارات مدیران این بازرگانی است.

از دیگر افتخارات گروه بازرگانی TDH تأمین کنندگان به نام اروپایی از جمله TVH و همچنین IMPCO تأمین کنندگان کره ای و ژاپنی به نام CLARK و MITSUBISHI می باشد. کلیه قطعات یدکی این شرکت دارای گارانتی یکساله بوده و واحد مشتریان این شرکت همواره آماده ارائه خدمات می باشد.

تخصص های ما

null

تویوتا

شرکت تویوتا لیفتراک های برقی خود را در دو مدل 7FB و 8FB تولید می کند. هر کدام از این دو مدل دارای زیر شاخه هایی از سری لیفتراک برقی تویوتا می باشند.

لیفتراک برقی تویوتا مدل 7FB دارای یک موتور قوی AC است. این لیفتراک نیز مانند انواع مدل های لیفتراک تویوتا مجهز به سیستم OPS یا هشدار حضور راننده در اتاقک لیفتراک می باشد. فرمان هیدرولیک این مدل لیفتراک از واژگونی دستگاه در حین حمل بار جلوگیری می کند. لیفتراک برقی تویوتا مدل 7FB قابلیت حمل بار از 1 تا 5/3 تن را دارند. لیفتراک برقی تویوتا مدل 7FB در زیر شاخه های مختلف تولید می شوند.
لیفتراک های برقی تویوتا مدل 8FB مجهز به موتور قدرتمند AC و سیستم بهینه سازی انرژی می باشند. لیفتراک برقی تویوتا از باتری های سربی – اسیدی به عنوان منبع انرژی استفاده می کنند. باتری لیفتراک برقی تویوتا، قابل شارژ است و موجب می شود دستگاه در مدت زمان طولانی تری با مصرف حداقل انرژی به خوبی به کار خود ادامه دهد.

null

کلارک(سپاهان)

از ویژگی لیفتراک سپاهان می‌توان به موتور و سیستم انتقال قدرت و سیستم هیدرولیک ، طراحی دکل‌ ، اتاق محافظ راننده، صندلی دارای فنربندی و تنظیمات ارگونومیک و سنسور حرکت، سیستم محافظت از موتور و گیربکس،
دسته حرکت اتوماتیک برقی، سیستم برنامه‌ریزی سرویس و نگهداری، اعلان خطر هوشمند، فرمان هیدرولیک،
پدال ترمز 2 مرحله‌ای جهت کنترل دامنه حرکت پدال گاز، سنسور فیلتر هواکش کاغذی، سنسور دسته حرکت و حفاظ بار است.

null

کوماتسو خط16-17

کوماتسو یکی از قدیمی‌ترین برندهای تولید ماشین‌آلات سنگین است که در سال 1921 در شهر کوماتسو ژاپن تاسیس شد.
یکی از رهبران جهانی در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات صنعتی و دومین تولیدکننده بزرگ دنیا با 25 شعبه فعال در سطح جهانی است.
لیفتراک‌های کوماتسو با استفاده از تخصص این شرکت در حوزه ماشین‌آلات سنگین و باهدف ارائه عملکرد عالی و بادوام و قابل‌اعتماد در طول عمر خود طراحی‌شده‌اند.
با توجه به ممنوعیت واردات لیفتراک شرکت کوماتسو جهت ادامه فعالیت در کشور ایران باید خط تولید یا مونتاژ داشته باشد که به نظر تاکنون در این خصوص اقدامی صورت نگرفته است